Resubiterla University
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Resubiterla University


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 A lonely place for my soule

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
LeMole Kaito
Admin
LeMole Kaito


Scorpion Mistret
Numarul mesajelor : 316
Karma : 5844
Reputatie : 4
Data de inscriere : 21/04/2009
Varsta : 28
Localizare : still here

A lonely place for my soule - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: A lonely place for my soule   A lonely place for my soule - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Apr 23, 2009 8:09 am

OOC: Daca va uitati cu atentie amandoi pe paginile dinainte, observati ca ati strand mai mult de 5 postari spam fiecare. Inca o abatere de genul acesta si primiti penalizare 20% WARN.
Sus In jos
http://x1x1x.poeticforum.com
Onde Calyope Elizabeth

Onde Calyope Elizabeth


Leu Mistret
Numarul mesajelor : 77
Karma : 5581
Reputatie : 3
Data de inscriere : 22/04/2009
Varsta : 28
Stare de spirit : Stare alba"SI-i toamna si iarna/ Coboara impreuna/ Si ploua si ninge/ Si ninge si ploua"[Bacovia-Moina]

A lonely place for my soule - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: A lonely place for my soule   A lonely place for my soule - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Apr 23, 2009 8:11 am

OOC: Scuze, nu se va mai repeta xD

Bic: Se ridica privindu-l in ochi atent, cercetandu-l amai adanc c a prima oara, apoi se intoarse pe calcaie inghitind in sec
-Uhm, ma scuzi poti deschide geamul? PArca nu e aer aici. Spuse respirand umpic ma greoi

[edit by calyope] OOC2: Am editat posturile mele in care aveam spam xD
Sus In jos
Montero Rouje

Montero Rouje


Leu Cocos
Numarul mesajelor : 70
Karma : 5567
Reputatie : 1
Data de inscriere : 22/04/2009
Varsta : 30
Localizare : departe in lumea unde un scriitor isi pierde sufletul

A lonely place for my soule - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: A lonely place for my soule   A lonely place for my soule - Pagina 3 Icon_minitimeVin Apr 24, 2009 12:24 pm

-Sigur c ail poti deschide
Spun pe un ton calm
-Mirosul de trandafiri e intradevar coplesitor
Sus In jos
Onde Calyope Elizabeth

Onde Calyope Elizabeth


Leu Mistret
Numarul mesajelor : 77
Karma : 5581
Reputatie : 3
Data de inscriere : 22/04/2009
Varsta : 28
Stare de spirit : Stare alba"SI-i toamna si iarna/ Coboara impreuna/ Si ploua si ninge/ Si ninge si ploua"[Bacovia-Moina]

A lonely place for my soule - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: A lonely place for my soule   A lonely place for my soule - Pagina 3 Icon_minitimeVin Apr 24, 2009 12:39 pm

Merse cu pasi marunti, agonizati parca catre fereastra. O deschise in cet si se lasa grea, cazand usor pe pervaz. zambi cand simti aerul intrandu-i in plamani si se sprijini in palme ridicandu-se. Privea trista, doritoare de alcool si tigari
-Scuzama, se poate fuma?
Sus In jos
Montero Rouje

Montero Rouje


Leu Cocos
Numarul mesajelor : 70
Karma : 5567
Reputatie : 1
Data de inscriere : 22/04/2009
Varsta : 30
Localizare : departe in lumea unde un scriitor isi pierde sufletul

A lonely place for my soule - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: A lonely place for my soule   A lonely place for my soule - Pagina 3 Icon_minitimeVin Apr 24, 2009 12:40 pm

-Da,se poate fuma..
Spun apropiindu-ma de ea ins anu inainte de ami aprinde o tigare
-Si eu sunt fumatator insa nu o fac prea des...
Sus In jos
Onde Calyope Elizabeth

Onde Calyope Elizabeth


Leu Mistret
Numarul mesajelor : 77
Karma : 5581
Reputatie : 3
Data de inscriere : 22/04/2009
Varsta : 28
Stare de spirit : Stare alba"SI-i toamna si iarna/ Coboara impreuna/ Si ploua si ninge/ Si ninge si ploua"[Bacovia-Moina]

A lonely place for my soule - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: A lonely place for my soule   A lonely place for my soule - Pagina 3 Icon_minitimeVin Apr 24, 2009 12:43 pm

-Inteleg, scoase pachetul pescuind in sila o tigara. O aprinse si-o duse la gura usor retinut
"Stiu ..insa sunt un tic imaginar" trase de mai multe ori si-o privi parca scarbita de..ea si de insasi gustul tigarii. Zambi sters si privi cerul
-Cred ca va ploua
Sus In jos
Continut sponsorizat





A lonely place for my soule - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: A lonely place for my soule   A lonely place for my soule - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
A lonely place for my soule
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Resubiterla University  :: I : Universitatea Resubiterla :: Caminul studentesc :: Aripa de Est :: Camere baieti-
Mergi direct la: