Resubiterla University
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Resubiterla University


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Intra dar nu iti va fi bine

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Noko

Noko


Numarul mesajelor : 29
Karma : 5528
Reputatie : 0
Data de inscriere : 23/04/2009

Intra dar nu iti va fi bine Empty
MesajSubiect: Intra dar nu iti va fi bine   Intra dar nu iti va fi bine Icon_minitimeJoi Apr 23, 2009 8:03 am

OOC: Pai e liber sa postati ..Locul actiunii ? O camera cu peretii albi ,un pat mare albastru in mijloc ,un dulap de carti ,canapea ,birou etc. Ora ? Hm..cred ca 17:30.
Bic: Isi indrepta privirea glaciara catre ceasca de cafea de pe masuta.Ofta lung si apoi isi indrepta mana catre ceasca luand-o incet si incepand sa bea.Simti o arsura grea si , imediat o durere ii invada craniul.

Edit by LeMole Kaito:
Postare considerata spam. Editeaza sau primesti avertisment.

[ spam = mai putin de doua randuri in BIC. ]


Ultima editare efectuata de catre Noko in Joi Apr 23, 2009 8:14 am, editata de 2 ori
Sus In jos
Montero Rouje

Montero Rouje


Leu Cocos
Numarul mesajelor : 70
Karma : 5567
Reputatie : 1
Data de inscriere : 22/04/2009
Varsta : 30
Localizare : departe in lumea unde un scriitor isi pierde sufletul

Intra dar nu iti va fi bine Empty
MesajSubiect: Re: Intra dar nu iti va fi bine   Intra dar nu iti va fi bine Icon_minitimeJoi Apr 23, 2009 8:07 am

Am auzit de venirea unui nou student asa ca am vrut sa facem cunostinta.Am batut usor in usa
''Oare este acasa?''


Ultima editare efectuata de catre Montero Rouje in Vin Apr 24, 2009 12:27 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Noko

Noko


Numarul mesajelor : 29
Karma : 5528
Reputatie : 0
Data de inscriere : 23/04/2009

Intra dar nu iti va fi bine Empty
MesajSubiect: Re: Intra dar nu iti va fi bine   Intra dar nu iti va fi bine Icon_minitimeJoi Apr 23, 2009 8:08 am

-"Ma mir ca vin atat de repede"
Am deschis usa .
-Oh buna ..Intra .
Sus In jos
Montero Rouje

Montero Rouje


Leu Cocos
Numarul mesajelor : 70
Karma : 5567
Reputatie : 1
Data de inscriere : 22/04/2009
Varsta : 30
Localizare : departe in lumea unde un scriitor isi pierde sufletul

Intra dar nu iti va fi bine Empty
MesajSubiect: Re: Intra dar nu iti va fi bine   Intra dar nu iti va fi bine Icon_minitimeJoi Apr 23, 2009 8:11 am

-Scuzati derajnul,Numele meu este Vicentio
I-am luat mana sarutand-o
-Incantat
Sus In jos
Noko

Noko


Numarul mesajelor : 29
Karma : 5528
Reputatie : 0
Data de inscriere : 23/04/2009

Intra dar nu iti va fi bine Empty
MesajSubiect: Re: Intra dar nu iti va fi bine   Intra dar nu iti va fi bine Icon_minitimeJoi Apr 23, 2009 8:17 am

-Deasemenea .Eu ..eu sunt Noko .Te rog sa..intrii .
Mi-am eliberat mana apoi m-am asezat pe tocul geamului incercand sa ignor migrena care tot persista .Il priveam atenta si usor uimita de comportamentul sau de gentleman .Am zambit obosit apoi i-am zis :
-Vrei sa te servesc cu ceva ?
Sus In jos
Onde Calyope Elizabeth

Onde Calyope Elizabeth


Leu Mistret
Numarul mesajelor : 77
Karma : 5581
Reputatie : 3
Data de inscriere : 22/04/2009
Varsta : 28
Stare de spirit : Stare alba"SI-i toamna si iarna/ Coboara impreuna/ Si ploua si ninge/ Si ninge si ploua"[Bacovia-Moina]

Intra dar nu iti va fi bine Empty
MesajSubiect: Re: Intra dar nu iti va fi bine   Intra dar nu iti va fi bine Icon_minitimeJoi Apr 23, 2009 8:24 am

SImti un iz, un iz cunoscut ei si absolut suparator
" Ea.." isi musca buza inferioara si se apropie incet de usa de unde se simtea iz-ul. Pasi incet, sperand ca tocurile ei sa o asculta o singura data in viata ei si sa nu sune ca la parada. Batu incet in usa
Sus In jos
Noko

Noko


Numarul mesajelor : 29
Karma : 5528
Reputatie : 0
Data de inscriere : 23/04/2009

Intra dar nu iti va fi bine Empty
MesajSubiect: Re: Intra dar nu iti va fi bine   Intra dar nu iti va fi bine Icon_minitimeJoi Apr 23, 2009 8:28 am

-"Si iar vine moartea cu 50 de ani mai devreme . "
Am privit inspre usa apoi am inceput sa rad.Am ridicat piciorul umpic si am continuat sa rad apoi luand un pachet de tigari gol am inceput sa merg plictisita catre usa . In cele din urma am deschis-o zambind superior .Nu imi venea sa cred ca "marea" Calyope ma viziteaza.
Sus In jos
Montero Rouje

Montero Rouje


Leu Cocos
Numarul mesajelor : 70
Karma : 5567
Reputatie : 1
Data de inscriere : 22/04/2009
Varsta : 30
Localizare : departe in lumea unde un scriitor isi pierde sufletul

Intra dar nu iti va fi bine Empty
MesajSubiect: Re: Intra dar nu iti va fi bine   Intra dar nu iti va fi bine Icon_minitimeVin Apr 24, 2009 12:29 pm

Priveam plictisit spre usa
''Calyope..''
Sus In jos
Noko

Noko


Numarul mesajelor : 29
Karma : 5528
Reputatie : 0
Data de inscriere : 23/04/2009

Intra dar nu iti va fi bine Empty
MesajSubiect: Re: Intra dar nu iti va fi bine   Intra dar nu iti va fi bine Icon_minitimeSam Apr 25, 2009 2:53 am

-Deci Vicentio ? Cu ce te servesc ?
Am lasat usa deschisa ca ea sa poata intra daca vrea apoi am cascat plictisita asteptand raspunsul baiatului . Il priveam fix in ochi zambind
Sus In jos
Continut sponsorizat





Intra dar nu iti va fi bine Empty
MesajSubiect: Re: Intra dar nu iti va fi bine   Intra dar nu iti va fi bine Icon_minitime

Sus In jos
 
Intra dar nu iti va fi bine
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Usa din spatele afisului " Nu intra pentru ca vei muri"

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Resubiterla University  :: I : Universitatea Resubiterla :: Caminul studentesc :: Aripa de Est :: Camere fete-
Mergi direct la: