Resubiterla University
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Resubiterla University


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Light my fire [privat]

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
AutorMesaj
LeMole Kaito
Admin
LeMole Kaito


Scorpion Mistret
Numarul mesajelor : 316
Karma : 5854
Reputatie : 4
Data de inscriere : 21/04/2009
Varsta : 28
Localizare : still here

Light my fire [privat] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Light my fire [privat]   Light my fire [privat] - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 22, 2009 8:46 am

Kaito isi desprinse buzele de ale ei pentru a putea respira cateva clipe.
Vazandu-se aproape lasat peste ea pe marginea ferestrei, sprijinindu-se intr-o mana langa soldul ei si cu cealalta direct pe coapsa ei o privi cu curiozitate fata de reactia asteptata, cu privirea usor schimbata.
Sus In jos
http://x1x1x.poeticforum.com
Rosamunde
Admin
Rosamunde


Varsator Caine
Numarul mesajelor : 291
Karma : 5816
Reputatie : 4
Data de inscriere : 21/04/2009
Varsta : 30

Light my fire [privat] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Light my fire [privat]   Light my fire [privat] - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 22, 2009 8:50 am

Rosamunde isi scutura intr-un mod teatral salopeta plina de stropi de culoare si murdara de ulei si solutii din petrol, dupa care isi ridica privirea prinzandu-l pe pusti de barbie.
-Se pare ca salopeta mea te place, baietas!
Sus In jos
LeMole Kaito
Admin
LeMole Kaito


Scorpion Mistret
Numarul mesajelor : 316
Karma : 5854
Reputatie : 4
Data de inscriere : 21/04/2009
Varsta : 28
Localizare : still here

Light my fire [privat] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Light my fire [privat]   Light my fire [privat] - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 22, 2009 8:52 am

Kaito zambi mai apropiat de un ranjet.
- Serios?
Intreba mai mult de forma cu o ironie mai pregnanta dand spre sarcasm, ridicandu-si mana de pe coapsa ei pe umar inspre gat si sarutand-o din nou pe buze mai apasat decat inainte, tragandu-si genunchii ceva mai aproape ajungand cu ei de-o parte si de alta a picioarelor fetei.
Sus In jos
http://x1x1x.poeticforum.com
Rosamunde
Admin
Rosamunde


Varsator Caine
Numarul mesajelor : 291
Karma : 5816
Reputatie : 4
Data de inscriere : 21/04/2009
Varsta : 30

Light my fire [privat] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Light my fire [privat]   Light my fire [privat] - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 22, 2009 8:54 am

Rosamunde chicoti infundat, lasand un sunet scurt sa-i iasa din gat in momentul in care Kaito o saruta.
Se orpi dupa ceva timp. Il privi sec.
-Nu esti chiar atat de rau pistruici!
Sus In jos
LeMole Kaito
Admin
LeMole Kaito


Scorpion Mistret
Numarul mesajelor : 316
Karma : 5854
Reputatie : 4
Data de inscriere : 21/04/2009
Varsta : 28
Localizare : still here

Light my fire [privat] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Light my fire [privat]   Light my fire [privat] - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 22, 2009 8:57 am

Kaito zambi mai apropiat de felul sau obisnuit, cu jumatate de gura, cand auzi apelativul.
Isi cobora mana de pe umarul ei in jos trecand peste bust si peste talie pana la sold.
O privi cu buzele usor intredeschise desprins din nou de realitate pentru cateva clipe. Mai degraba o studia decat altceva.
Sus In jos
http://x1x1x.poeticforum.com
Rosamunde
Admin
Rosamunde


Varsator Caine
Numarul mesajelor : 291
Karma : 5816
Reputatie : 4
Data de inscriere : 21/04/2009
Varsta : 30

Light my fire [privat] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Light my fire [privat]   Light my fire [privat] - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 22, 2009 9:00 am

-Acum, sper ca ti-ai recapatat inspiratia de mult pierduta baietel. Ii ciufulii din nou parul de data asta zabovind mai mult timp cu mana in el.
Sus In jos
LeMole Kaito
Admin
LeMole Kaito


Scorpion Mistret
Numarul mesajelor : 316
Karma : 5854
Reputatie : 4
Data de inscriere : 21/04/2009
Varsta : 28
Localizare : still here

Light my fire [privat] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Light my fire [privat]   Light my fire [privat] - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 22, 2009 9:05 am

Kaito isi ridica privirea din dreptul mainii lui si a miscarilor sale catre ochii fetei, coborandu-o pana la buzele destinse intr-un zambet.
Zambi mai mult din imitatie a zambetului ei, fiind prea ocupat in a-si trece degetele peste pielea gatului si claviculelor ei.
- Nici tu nu te superi, nu?
Intreba reproducand intrebarea pe care i-o puese ea, aplecandu-se si sarutand-o apasat pe gat inspre clavicule.
Sus In jos
http://x1x1x.poeticforum.com
Rosamunde
Admin
Rosamunde


Varsator Caine
Numarul mesajelor : 291
Karma : 5816
Reputatie : 4
Data de inscriere : 21/04/2009
Varsta : 30

Light my fire [privat] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Light my fire [privat]   Light my fire [privat] - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 22, 2009 9:16 am

Rosamunde deschise gura pentru o replica sau cel putin un sunet, simtind cu dezamagire cum gatul uscat nu ar fi putut niciodata articula nimic.
Se hotara doar sa raspunda pe monent cu un ranjet calm.
Adauga cu un tremur usor in voce.
-Fiecare cu ce-i place nu?
Sus In jos
LeMole Kaito
Admin
LeMole Kaito


Scorpion Mistret
Numarul mesajelor : 316
Karma : 5854
Reputatie : 4
Data de inscriere : 21/04/2009
Varsta : 28
Localizare : still here

Light my fire [privat] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Light my fire [privat]   Light my fire [privat] - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 22, 2009 9:19 am

- Ar fi prea greu sa aleg din toate.
Observa sarutand-o scurt pe buze pentru a se indrepta mai apasat spre lobul urechii simtind umezeala cauzata de propria incercare de a-i degusta pielea cu limba.
Sus In jos
http://x1x1x.poeticforum.com
Rosamunde
Admin
Rosamunde


Varsator Caine
Numarul mesajelor : 291
Karma : 5816
Reputatie : 4
Data de inscriere : 21/04/2009
Varsta : 30

Light my fire [privat] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Light my fire [privat]   Light my fire [privat] - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 22, 2009 9:28 am

Rosamunde simti cu neliniste cum conturul micii flori incepe sa se coloreze intr-un rosu puternic, floare ce era imprimata in pielea ei putin mai jos pe obrazul stang. Un semn din nastere, din care acum era putin mai linistita ca-l avea.
Chicoti stins in momentul in care receptiona replica baiatului, si rosi si mai tare cand realiza ce facea.
Sus In jos
LeMole Kaito
Admin
LeMole Kaito


Scorpion Mistret
Numarul mesajelor : 316
Karma : 5854
Reputatie : 4
Data de inscriere : 21/04/2009
Varsta : 28
Localizare : still here

Light my fire [privat] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Light my fire [privat]   Light my fire [privat] - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 22, 2009 9:32 am

Kaito observa semnul rosu de pe pielea ei deschisa la culoare.
Isi ridica o clipa mana trecandu-si degetele peste el, inchizand o secunda ochii cand il atinse cu buzele. Simtindu-si mana libera tragandu-i fetei abdomenul mai aproape pana il simtii facand presiune asupra propriului corp, o saruta mai apasat de la gat inspre umar tragand usor de marginea bluzei pentru a ajunge la umar.
Observa surprind o urma rozalie spre rosu pe pielea ei, dandu-si seama ca tocmai o muscase usor.
Sus In jos
http://x1x1x.poeticforum.com
Rosamunde
Admin
Rosamunde


Varsator Caine
Numarul mesajelor : 291
Karma : 5816
Reputatie : 4
Data de inscriere : 21/04/2009
Varsta : 30

Light my fire [privat] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Light my fire [privat]   Light my fire [privat] - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 22, 2009 9:35 am

Rosamunde icni scurt, tragand-ul pe baiat de pletele lui rosiatice.
Isi lasa capul in piept atingand locul ce emana acum putina nesiguranta dar totusi schita un zambet abia vizibil.
Sus In jos
LeMole Kaito
Admin
LeMole Kaito


Scorpion Mistret
Numarul mesajelor : 316
Karma : 5854
Reputatie : 4
Data de inscriere : 21/04/2009
Varsta : 28
Localizare : still here

Light my fire [privat] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Light my fire [privat]   Light my fire [privat] - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 22, 2009 9:43 am

Kaito isi ridica privirea studiindu-i reactia in momentul in care cobora mai tare marginea bluzei dezvelindu-i complet umarul catre bust.
Inca studiindu-i reactia, o saruta cu aceeasi dorinta deloc stapanita de a-i degusta pielea pe umar pana la marginea bluzei.
Sus In jos
http://x1x1x.poeticforum.com
Rosamunde
Admin
Rosamunde


Varsator Caine
Numarul mesajelor : 291
Karma : 5816
Reputatie : 4
Data de inscriere : 21/04/2009
Varsta : 30

Light my fire [privat] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Light my fire [privat]   Light my fire [privat] - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 22, 2009 9:45 am

Rosamunde isi lasa mainile pe genunchi cateva clipe, impletindu-si dibace degetele in marginea tricoului lu iKaito, strecurandu-si varful degetelor pe abdomenul lui.
Sus In jos
LeMole Kaito
Admin
LeMole Kaito


Scorpion Mistret
Numarul mesajelor : 316
Karma : 5854
Reputatie : 4
Data de inscriere : 21/04/2009
Varsta : 28
Localizare : still here

Light my fire [privat] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Light my fire [privat]   Light my fire [privat] - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 22, 2009 9:48 am

Kaito isi misca cu un fior rece bazinul apasandu-se din reflex mai tare asupra ei cand ii simtii degetele reci pe pielea fierbinte.
Expirand puternic pe pielea ei isi cobora mana de pe umarul ei asezand-o langa cealalta pe spate, strecurandu-le insa de data aceasta pe sub bluza ei pana in dreptul omoplatilor ridicandu-si capul si sarutand-o apasat pe buze.
Sus In jos
http://x1x1x.poeticforum.com
Rosamunde
Admin
Rosamunde


Varsator Caine
Numarul mesajelor : 291
Karma : 5816
Reputatie : 4
Data de inscriere : 21/04/2009
Varsta : 30

Light my fire [privat] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Light my fire [privat]   Light my fire [privat] - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 22, 2009 9:52 am

Isi lipi cu totul palmele pe abdomenul lui , ridicandu-se mai sus pe pervaz, sprijinindu-se cu umarul de tocul de lemn al ferestrei.
Sus In jos
LeMole Kaito
Admin
LeMole Kaito


Scorpion Mistret
Numarul mesajelor : 316
Karma : 5854
Reputatie : 4
Data de inscriere : 21/04/2009
Varsta : 28
Localizare : still here

Light my fire [privat] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Light my fire [privat]   Light my fire [privat] - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 22, 2009 9:55 am

Kaito o saruta mai apasat ridicandu-si ambele maini pentru a-i cobora bretelele salopetei. Cand o simtii lasandu-se complet pe picioarele fetei, isi trecu defetele pe abdomenul ei ridicandu-i marginea.
Sus In jos
http://x1x1x.poeticforum.com
Rosamunde
Admin
Rosamunde


Varsator Caine
Numarul mesajelor : 291
Karma : 5816
Reputatie : 4
Data de inscriere : 21/04/2009
Varsta : 30

Light my fire [privat] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Light my fire [privat]   Light my fire [privat] - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 22, 2009 10:05 am

Rosamunde isi trase una din maini pozitionand-o pe gatul lui.
La un moment dat il strase putin mai tare deschizand ochii si urmarindu-i reactia.
Sus In jos
LeMole Kaito
Admin
LeMole Kaito


Scorpion Mistret
Numarul mesajelor : 316
Karma : 5854
Reputatie : 4
Data de inscriere : 21/04/2009
Varsta : 28
Localizare : still here

Light my fire [privat] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Light my fire [privat]   Light my fire [privat] - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 22, 2009 10:08 am

Kaito isi ridica una dintre maini punand-o usor peste incheietura mainii cu carefata ii oprise respiratia.
O privi usor surprins, neutru, asteptand un semn daca era op reactie negativa la actiunile lui.
Sus In jos
http://x1x1x.poeticforum.com
Rosamunde
Admin
Rosamunde


Varsator Caine
Numarul mesajelor : 291
Karma : 5816
Reputatie : 4
Data de inscriere : 21/04/2009
Varsta : 30

Light my fire [privat] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Light my fire [privat]   Light my fire [privat] - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 22, 2009 10:14 am

Ranji.
-Neah... Nu ai tu sanse sa scapi baietel!
Sus In jos
LeMole Kaito
Admin
LeMole Kaito


Scorpion Mistret
Numarul mesajelor : 316
Karma : 5854
Reputatie : 4
Data de inscriere : 21/04/2009
Varsta : 28
Localizare : still here

Light my fire [privat] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Light my fire [privat]   Light my fire [privat] - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 22, 2009 10:17 am

Kaito zambi subtire, ridicandu-si mana pana peste degetele ei strangand putin mai tare, desi simtea cum i se taia respiratia de cate ori incerca sa inspire.
Simtindu-i mana apasandu-i in continuare traheea, isi cobora capul din ce in ce mai tare, sarutand-o pe abdomen in sus.
Sus In jos
http://x1x1x.poeticforum.com
Rosamunde
Admin
Rosamunde


Varsator Caine
Numarul mesajelor : 291
Karma : 5816
Reputatie : 4
Data de inscriere : 21/04/2009
Varsta : 30

Light my fire [privat] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Light my fire [privat]   Light my fire [privat] - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 22, 2009 10:23 am

Rosamunde ura ca cineva sa fie mai jos decat ea, mai ales cand persoana era mai mare decat ea.
Il trase de par incet pe Kaito, fiidn atenta sa-i captureze incheietura. Isi lipi buzele umede de pielea lui.
Sus In jos
LeMole Kaito
Admin
LeMole Kaito


Scorpion Mistret
Numarul mesajelor : 316
Karma : 5854
Reputatie : 4
Data de inscriere : 21/04/2009
Varsta : 28
Localizare : still here

Light my fire [privat] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Light my fire [privat]   Light my fire [privat] - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 22, 2009 10:27 am

Kaito simtii degetele fetei tragandu-l de suvite, ridicandu-si privirea, insa nu renunta la miscarea initiala in ciuda fiorului ce ii facu o clipa corpul sa tremure cand buzele ei ii atinsera incheietura.
O saruta in sus pe abdomen pana pe stern ridicand mai tare marginea trioului pana ajunse pe claviculele fetei, dezvelindu-i bustul infasurat intr-o fasa deschisa la culoare. Ramase blocat cand observa acel detaliu.
Sus In jos
http://x1x1x.poeticforum.com
Rosamunde
Admin
Rosamunde


Varsator Caine
Numarul mesajelor : 291
Karma : 5816
Reputatie : 4
Data de inscriere : 21/04/2009
Varsta : 30

Light my fire [privat] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Light my fire [privat]   Light my fire [privat] - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 22, 2009 10:31 am

-aDeja ai renuntat pustiule?
Rosamunde ranji , acel ranjet trasformandu-se intr-un hothot de ras literalmente.
Sus In jos
LeMole Kaito
Admin
LeMole Kaito


Scorpion Mistret
Numarul mesajelor : 316
Karma : 5854
Reputatie : 4
Data de inscriere : 21/04/2009
Varsta : 28
Localizare : still here

Light my fire [privat] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Light my fire [privat]   Light my fire [privat] - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 22, 2009 10:32 am

Kaito o privi inca usor blocat.
- Ce....?
Incepu intrebarea insa nu mai continua, oftand scurt si inchizand ochii o secunda.
Isi ridica capul sarutand-o apasat pe buze intrerupandu-i rasul.
Sus In jos
http://x1x1x.poeticforum.com
Continut sponsorizat





Light my fire [privat] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Light my fire [privat]   Light my fire [privat] - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
Light my fire [privat]
Sus 
Pagina 3 din 8Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Rosamunde ... [privat]
» Do not enter, girl area tells you something? [privat]

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Resubiterla University  :: I : Universitatea Resubiterla :: Caminul studentesc :: Aripa de Vest :: Camere baieti-
Mergi direct la: