Resubiterla University
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Resubiterla University


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Rosamunde ... [privat]

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
Rosamunde
Admin
Rosamunde


Varsator Caine
Numarul mesajelor : 291
Karma : 5816
Reputatie : 4
Data de inscriere : 21/04/2009
Varsta : 30

Rosamunde ... [privat] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Rosamunde ... [privat]   Rosamunde ... [privat] - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 22, 2009 9:31 am

Rosamunde se simti putin nesigura, nestiind cum sa-si tina echilibrul pierdut doar in imeginatia ei.
Printr-o miscare isi infasura bratele strans in jurul gatului lui Kaito, siumtind cum linia de echilibru redevenea un punct sigur.
Sus In jos
LeMole Kaito
Admin
LeMole Kaito


Scorpion Mistret
Numarul mesajelor : 316
Karma : 5854
Reputatie : 4
Data de inscriere : 21/04/2009
Varsta : 28
Localizare : still here

Rosamunde ... [privat] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Rosamunde ... [privat]   Rosamunde ... [privat] - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 22, 2009 9:34 am

Kaito isi ridica o mana impingandu-i usor ceafa pentru a o sarutaceva mai apasat pana cand simtii o umezeala clandestina, in momentul in careajunge cu limba intre buzele ei trecand peste cerul gurii ei.
Sus In jos
http://x1x1x.poeticforum.com
Rosamunde
Admin
Rosamunde


Varsator Caine
Numarul mesajelor : 291
Karma : 5816
Reputatie : 4
Data de inscriere : 21/04/2009
Varsta : 30

Rosamunde ... [privat] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Rosamunde ... [privat]   Rosamunde ... [privat] - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 22, 2009 9:38 am

Rosamunde aproape se ineca cand simti acel mod de sarut, dar ramase ferma pe pozitii asteptand un mod de a nu scoate in evidenta nepriceperea ei in artele de poet.
Sus In jos
LeMole Kaito
Admin
LeMole Kaito


Scorpion Mistret
Numarul mesajelor : 316
Karma : 5854
Reputatie : 4
Data de inscriere : 21/04/2009
Varsta : 28
Localizare : still here

Rosamunde ... [privat] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Rosamunde ... [privat]   Rosamunde ... [privat] - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 22, 2009 9:41 am

Kaito isi desprinse buzele de ale ei cu un zambet schitat prinzandu-i o clipa privirea inainte de a isi cobora putin capul pentru a o saruta din nou apasat pe gat, simtind gustul fin al pielii ei pe buze mai puternic, dovedindu-si dorinta de a o avea agatandu-i usor pielea cu dintii din fata.
Sus In jos
http://x1x1x.poeticforum.com
Rosamunde
Admin
Rosamunde


Varsator Caine
Numarul mesajelor : 291
Karma : 5816
Reputatie : 4
Data de inscriere : 21/04/2009
Varsta : 30

Rosamunde ... [privat] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Rosamunde ... [privat]   Rosamunde ... [privat] - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 22, 2009 9:43 am

Rosamunde se repezi in fata, apucandu-l cu dintii usor de buza inferioara pe Kaito.
Se smulse din acel sarut terminat pe jumatate lipindu-si fruntea de a lui si privindu-l autoritar in ochi.
Sus In jos
LeMole Kaito
Admin
LeMole Kaito


Scorpion Mistret
Numarul mesajelor : 316
Karma : 5854
Reputatie : 4
Data de inscriere : 21/04/2009
Varsta : 28
Localizare : still here

Rosamunde ... [privat] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Rosamunde ... [privat]   Rosamunde ... [privat] - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 22, 2009 9:44 am

Kaito isi linse scurt buza inferioara. oprindu-se surprins de privirea ei autoritara.
O privi intrebator.
Sus In jos
http://x1x1x.poeticforum.com
Rosamunde
Admin
Rosamunde


Varsator Caine
Numarul mesajelor : 291
Karma : 5816
Reputatie : 4
Data de inscriere : 21/04/2009
Varsta : 30

Rosamunde ... [privat] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Rosamunde ... [privat]   Rosamunde ... [privat] - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 22, 2009 9:48 am

Rosamunde isi elibera stransoarea formata de mainile ei lungi si subtiri, repezindu-se la gatul lui si lipindu-si buzele incet de el.
Sus In jos
LeMole Kaito
Admin
LeMole Kaito


Scorpion Mistret
Numarul mesajelor : 316
Karma : 5854
Reputatie : 4
Data de inscriere : 21/04/2009
Varsta : 28
Localizare : still here

Rosamunde ... [privat] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Rosamunde ... [privat]   Rosamunde ... [privat] - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 22, 2009 9:51 am

Kaito isi lasa capul pe spate inchizand o clipa ochii din pur reflex cand ii simtii buzele ude pe gat.
Isi trecu o mana pe sub marginea bluzei ei strangandu-si o clipa degetele pe pielea ei calda, pe cealalta trecand-o apasat de la genunchi pana la coapsa, aproape de partea interioara a acesteia.
Sus In jos
http://x1x1x.poeticforum.com
Rosamunde
Admin
Rosamunde


Varsator Caine
Numarul mesajelor : 291
Karma : 5816
Reputatie : 4
Data de inscriere : 21/04/2009
Varsta : 30

Rosamunde ... [privat] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Rosamunde ... [privat]   Rosamunde ... [privat] - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 22, 2009 9:57 am

Rosamunde se bloca.
-Hm...
Marai ceva fara sa articuleze foarte bine.
Sus In jos
LeMole Kaito
Admin
LeMole Kaito


Scorpion Mistret
Numarul mesajelor : 316
Karma : 5854
Reputatie : 4
Data de inscriere : 21/04/2009
Varsta : 28
Localizare : still here

Rosamunde ... [privat] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Rosamunde ... [privat]   Rosamunde ... [privat] - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 22, 2009 9:59 am

Kaito interpreta maraitul asa ca isi ridica automat mana de pe coapsa ei cu un zambet stramb.
Sus In jos
http://x1x1x.poeticforum.com
Rosamunde
Admin
Rosamunde


Varsator Caine
Numarul mesajelor : 291
Karma : 5816
Reputatie : 4
Data de inscriere : 21/04/2009
Varsta : 30

Rosamunde ... [privat] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Rosamunde ... [privat]   Rosamunde ... [privat] - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 22, 2009 10:11 am

Rosamunde ofta.
-Hmmm....
Marai din nou ceva tragandu-se lacoma langa el.
Sus In jos
LeMole Kaito
Admin
LeMole Kaito


Scorpion Mistret
Numarul mesajelor : 316
Karma : 5854
Reputatie : 4
Data de inscriere : 21/04/2009
Varsta : 28
Localizare : still here

Rosamunde ... [privat] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Rosamunde ... [privat]   Rosamunde ... [privat] - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 22, 2009 10:15 am

Kaito nu mai astepta vreun semn, sarutand-o pur si simplu apasat pe buze, dimtindu-si degetele desfacand bretelele salopetei pe care le simtii apoi lovindu-se de abdolemnul lui cand se lasara in jos pe al fetei. Ii studie mai cu atentie privirea cand isi strecura mainile pe sub bluza ei, ridicandu-le pena pe stern, simtind matreialul tricoului ridicandu-se o data cu mainile lui.
Sus In jos
http://x1x1x.poeticforum.com
Rosamunde
Admin
Rosamunde


Varsator Caine
Numarul mesajelor : 291
Karma : 5816
Reputatie : 4
Data de inscriere : 21/04/2009
Varsta : 30

Rosamunde ... [privat] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Rosamunde ... [privat]   Rosamunde ... [privat] - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 22, 2009 10:19 am

Rosamunde isi urmari miscarile abdomenului cauzat de respiratia accelerata rambind ca pentru sine. Dupa cateva clipe de neatentie isi atinti privirea asupra lui Kaito avand un impuls brust sa sara pe el.
Sus In jos
LeMole Kaito
Admin
LeMole Kaito


Scorpion Mistret
Numarul mesajelor : 316
Karma : 5854
Reputatie : 4
Data de inscriere : 21/04/2009
Varsta : 28
Localizare : still here

Rosamunde ... [privat] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Rosamunde ... [privat]   Rosamunde ... [privat] - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 22, 2009 10:35 am

Kaito ii observa privirea fixand-o pentru cateva clipe, ridicandu-si mainile pana pe bustul ei.
Asteptandu-se sa simta materialul unui sutien, aproape se inneca surprins cand dadu de banda legata in jurul pieptului fetei. Totusi o saruta chiar mai apasat decat inainte, simtindu-i din nou interiorul gurii cu limba, cautand cu degetele pana gasi nodul de la fasa, desfacandu-l si tragand de fasa pana se desfacau cazandu-i pe incheieturi.
Sus In jos
http://x1x1x.poeticforum.com
Rosamunde
Admin
Rosamunde


Varsator Caine
Numarul mesajelor : 291
Karma : 5816
Reputatie : 4
Data de inscriere : 21/04/2009
Varsta : 30

Rosamunde ... [privat] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Rosamunde ... [privat]   Rosamunde ... [privat] - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 22, 2009 10:39 am

Rosamunde se simti neobisnuit de usurata cand nodul de la bandana fu desfacut si pielea ei incepu sa respire din nou. Trase de cateva ori aer in piept apucandu-l pe baiat de barbie si privindu-l cateva clipe. Ilo saruta recunoscatoarte pe obraz foarte aproape de limita interioara , unde revenea linia gatului.
-Uitasem de el.
Sus In jos
LeMole Kaito
Admin
LeMole Kaito


Scorpion Mistret
Numarul mesajelor : 316
Karma : 5854
Reputatie : 4
Data de inscriere : 21/04/2009
Varsta : 28
Localizare : still here

Rosamunde ... [privat] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Rosamunde ... [privat]   Rosamunde ... [privat] - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 22, 2009 10:46 am

Kaito zambi subtire sarutand-o scurt pe buze inainte de a-si cobora capul, tragand gulerul tricoului cat sa elibereze umarul, coborand pe piept sarutand-o apasat pe bust, observand din nou obisnuita urma rosiatica de la muscaturi.
Sus In jos
http://x1x1x.poeticforum.com
Rosamunde
Admin
Rosamunde


Varsator Caine
Numarul mesajelor : 291
Karma : 5816
Reputatie : 4
Data de inscriere : 21/04/2009
Varsta : 30

Rosamunde ... [privat] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Rosamunde ... [privat]   Rosamunde ... [privat] - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 22, 2009 10:49 am

Rosamunde ramase nemiscata ranjind.
Pur si simplu ranjea putin mai larg decat de obicei si cu o sclipire ciudata in ochi.
Sus In jos
LeMole Kaito
Admin
LeMole Kaito


Scorpion Mistret
Numarul mesajelor : 316
Karma : 5854
Reputatie : 4
Data de inscriere : 21/04/2009
Varsta : 28
Localizare : still here

Rosamunde ... [privat] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Rosamunde ... [privat]   Rosamunde ... [privat] - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 22, 2009 10:56 am

Kaito isi ridica privirea spre ea fvara sa isi poata reprima un zambet ciudat cand ii observa expresia.
Simtii tivul chilotilor sub degete cand isi strecura mana pe sub marginea salopetei, lasandu-si-o apoi in jos tragand o data cu ea salopeta ce ii cazu fetei greoaie pe glezne.
Sus In jos
http://x1x1x.poeticforum.com
Rosamunde
Admin
Rosamunde


Varsator Caine
Numarul mesajelor : 291
Karma : 5816
Reputatie : 4
Data de inscriere : 21/04/2009
Varsta : 30

Rosamunde ... [privat] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Rosamunde ... [privat]   Rosamunde ... [privat] - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 22, 2009 11:02 am

Rosamunde ii puse capul in piept trecandu-i un deget palid si subtire peste buzele umede si sipte de acum.
Il privi brusc ridicandus-si salopeta si tragandu-si tricoul. ascunse fasa undeca in coltul patului.
-Bine pustiule, pot spune ca acum ai avansat.
Zambi multumita.
Sus In jos
LeMole Kaito
Admin
LeMole Kaito


Scorpion Mistret
Numarul mesajelor : 316
Karma : 5854
Reputatie : 4
Data de inscriere : 21/04/2009
Varsta : 28
Localizare : still here

Rosamunde ... [privat] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Rosamunde ... [privat]   Rosamunde ... [privat] - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 22, 2009 11:04 am

Kaito o privi usor surprins.
Schita un zambet usor stramb strangandu-si degetele de la mana care ramasese inca intinsa, tragand-o inapoi si afundand-o in buzunarul jeansilor.
Sus In jos
http://x1x1x.poeticforum.com
Rosamunde
Admin
Rosamunde


Varsator Caine
Numarul mesajelor : 291
Karma : 5816
Reputatie : 4
Data de inscriere : 21/04/2009
Varsta : 30

Rosamunde ... [privat] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Rosamunde ... [privat]   Rosamunde ... [privat] - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 22, 2009 11:06 am

-Asta-i pustiul pe care-l stiu!
Incepu sa rada Rosamunde in timp ce-l ciupea amuzata de obraz.
-De ce ai fata asta?
Sus In jos
LeMole Kaito
Admin
LeMole Kaito


Scorpion Mistret
Numarul mesajelor : 316
Karma : 5854
Reputatie : 4
Data de inscriere : 21/04/2009
Varsta : 28
Localizare : still here

Rosamunde ... [privat] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Rosamunde ... [privat]   Rosamunde ... [privat] - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 22, 2009 11:09 am

Kaito isi reprima pe loc toate gandurile sau senzatiile ce ii curgeau prin minte afisand zambtul sau obisnuit, subtire insa deschis.
Nu ii raspunse negasind cuvinte.
Sus In jos
http://x1x1x.poeticforum.com
Rosamunde
Admin
Rosamunde


Varsator Caine
Numarul mesajelor : 291
Karma : 5816
Reputatie : 4
Data de inscriere : 21/04/2009
Varsta : 30

Rosamunde ... [privat] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Rosamunde ... [privat]   Rosamunde ... [privat] - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 22, 2009 11:11 am

Rosamunde hotara sa-i mai lase putin timp de gandire, neputand sa-si reprime ideea ca era mai mica decat el, si totusi il trata ca pe un pusti.
-Nu ai de gand sa-mi spui?
Sus In jos
LeMole Kaito
Admin
LeMole Kaito


Scorpion Mistret
Numarul mesajelor : 316
Karma : 5854
Reputatie : 4
Data de inscriere : 21/04/2009
Varsta : 28
Localizare : still here

Rosamunde ... [privat] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Rosamunde ... [privat]   Rosamunde ... [privat] - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 22, 2009 11:16 am

- Ci as putea sa iti spun?
Intreba dandu-si seama ca inca nu reusise sa se lepede de atitudinea sa tipica in momentul in care poesivitatea si dorinta ii apareau in ganduri.
Sus In jos
http://x1x1x.poeticforum.com
Rosamunde
Admin
Rosamunde


Varsator Caine
Numarul mesajelor : 291
Karma : 5816
Reputatie : 4
Data de inscriere : 21/04/2009
Varsta : 30

Rosamunde ... [privat] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Rosamunde ... [privat]   Rosamunde ... [privat] - Pagina 3 Icon_minitimeMier Apr 22, 2009 11:18 am

-Orice geniule, doar sa nu mai taci.
Isi plimba privirea de la gatul lui la buzele lui.
- Urasc tacerea.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Rosamunde ... [privat] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Rosamunde ... [privat]   Rosamunde ... [privat] - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
Rosamunde ... [privat]
Sus 
Pagina 3 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Rosamunde's path.
» Light my fire [privat]
» Do not enter, girl area tells you something? [privat]

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Resubiterla University  :: I : Universitatea Resubiterla :: Caminul studentesc :: Aripa de Vest :: Camere fete-
Mergi direct la: